10 серпня 2022, 11:11

Ще одна послуга у довкіллєвій сфері тепер надається у режимі «peopleless»

Пресслужба Міндовкілля

Уряд схвалив експериментальний проєкт щодо взяття на державний облік об’єктів, які справляють шкідливий вплив на здоров’я людей і стан атмосферного повітря, в електронній формі - через Єдину екологічну платформу “ЕкоСистема”.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні посилять кримінальну відповідальність за підпали опалого листя та стерні"

Тож підприємства вже можуть користуватися відповідним сервісом на #ЕкоСистемі.

Ті, хто раніше мав справу з цією адмінпроцедурою, знають скільки часу витрачається на перевезення паперових документів, очікування їх розгляду та далі виправлення помилок. Крім того, суб’єкти господарювання повинні подавати документи або інформацію, яка вже є у органів державної влади та місцевого самоврядування. 

“Ми прагнемо, щоб взаємодія з державою не відволікала підприємства від роботи, а дотримання вимог законодавства не ставало тягарем, якого хочеться уникнути через бюрократію. Щоб суб'єкти господарювання думали як розвивати свою діяльність, а не як пройти квест з отримання тієї чи іншої адміністративної послуги. Тому продовжуємо впроваджувати нові ІТ-рішення і будувати прозорі алгоритми взаємодії”, - прокоментував Міністр Руслан Стрілець. 

Які переваги отримання послуги онлайн:

  • чиновник не приймає участь у розгляді заявок
  • строк надання послуги скорочується із 30 днів до нуля
  • стати на держоблік можна пройшовши всю процедуру із власного гаджету
  • дані автоматично вносяться до відповідного Реєстру
  • суб'єкт господарювання може самостійно роздрукувати електронний документ з QR-кодом з ЕкоСистеми.  

Послугу реалізовано у партнерстві Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, Міністерства цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати