15 лютого 2019, 18:33

Сергій Пушкар переміг у конкурсі на зайняття посади Голови ДСА України

Прес-служба ВРП

Комісія з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя на своєму засіданні оголосила переможців конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії "А" в системі правосуддя - Голови Державної судової адміністрації України та його заступника.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Читайте також: "На З'їзді адвокатів України закликали парламент повернути законопроект №9055".

Так, до конкурсу на зайняття посад державної служби категорії "А" в системі правосуддя - Голови ДСА України та його заступника подали документи 6 осіб: Кощинець Віктор Васильович, Пушкар Сергій Іванович, Радецький Олександр Віталійович, Карпинець Василь Іванович, Бут Ігор Миколайович та Трегуб Геннадій Іванович.

Перевірка володіння іноземною мовою проводилася із залученням експертів Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування за сприяння Національного агентства України з питань державної служби.

Як зазначається, Карпинець В.І. та Радецький О.В. не підтвердили відповідний рівень володіння іноземною мовою як кандидати, що є однією з офіційних мов Ради Європи, та визнані такими, що не пройшли конкурс. Кандидат Кощинець В.В. підтвердив відповідний рівень володіння іноземною мовою та був визнаний таким, що не відповідає вимогам та не пройшов конкурс на зайняття посади державної служби категорії "А" в системі правосуддя через невідповідність поданих ним документів умовам проведення конкурсу. 

Кандидат Трегуб Г.І. не з’явився для перевірки володіння іноземною мовою 8 лютого 2019 р. і на засідання Комісії 15 лютого 2019 р. та визнаний таким, що припинив участь у конкурсі.

Згідно з рішенням Комісії, переможцем конкурсу на посаду Голови ДСА України став Пушкар Сергій Іванович. Водночас Бут Ігор Миколайович став переможцем на посаду заступника Голови ДСА України.

Читайте також: "Cуддя заявив про самовідвід у "справі Супрун"".

Протокол засідання Комісії та відеозапис оголошення результатів тестування і вирішення ситуаційних завдань, співбесіди з кандидатами буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Вищої ради правосуддя.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати