07 червня 2023, 12:10

Сергій Марченко підписав угоду з Францією щодо призупинення виплат за офіційним боргом: деталі

Пресслужба Мінфіну України

6 червня під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном міністр фінансів України Сергій Марченко підписав Угоду щодо призупинення виплат за державним боргом. Про це повідомила пресслужба Мінфіну України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "За час дії воєнного стану в межах програми "Доступні кредити 5-7-9%" видано 28 141 пільгових кредитів".

"Вдячний Уряду Франції за підтримку фінансової системи України. Призупинення виплат за офіційним боргом дозволить зменшити боргове навантаження на держбюджет України та направити кошти на фінансування першочергових потреб та підтримати економіку, яка постраждала від війни", сказав Сергій Марченко.

Довідково

14 вересня 2022 року Сергій Марченко підписав Меморандум про взаєморозуміння щодо призупинення виплат за державним та гарантованим державою боргом із групою офіційних кредиторів України з країн G7 та Паризького клубу з метою пом’якшення економічних наслідків агресивної війни росії проти України. Меморандум підписали представники урядів Канади, Франції, Німеччини, Японії, Великої Британії та Сполучених Штатів Америки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати