20 вересня 2019, 17:26

Selepey, Volkovetsky & Partners - серед рекомендованих юрфірм у рейтингу Financial Times Innovative Lawyers Europe 2019

Selepey, Volkovetsky & Partners

Selepey, Volkovetsky & Partners - серед рекомендованих юридичних фірм у звіті одного із найпрестижніших юридичних рейтингів Європи Financial Times Innovative Lawyers Europe 2019.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Так, Selepey, Volkovetsky & Partners стали єдиною українською фірмою, яка потрапила до категорії «Нові продукти та послуги». Поруч із фірмою у цій категорії рекомендовані такі знані юрфірми, як Allen & Overy, Herbert Smish Freehills та Shoosmiths.

Дослідники рейтингу оцінили унікальне для юридичного ринку поєднання компетенцій, яке сприяє розвитку бізнесу клієнтів фірми.

«Мені приємно, що унікальність продукту нашої фірми сьогодні підтверджена таким авторитетним виданням. Це дає нам натхнення працювати над винятковими рішеннями для наших клієнтів та відкриттям нових професійних горизонтів для фахівців у сфері права», - прокоментував партнер Selepey, Volkovetsky & Partners Андрій Селепей.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати