05 грудня 2022, 13:09

СБУ проводить контррозвідувальні заходи на об’єктах УПЦ (МП) у Полтавській області

Пресслужба СБУ

Служба безпеки України проводить контррозвідувальні (безпекові) заходи на об’єктах УПЦ (МП) у Полтавській області. Зокрема, йдеться про Мгарський Спасо-Преображенський чоловічий монастир Полтавської та Миргородської єпархії УПЦ та єпархіальне управління Кременчуцької та Лубенської єпархії УПЦ, повідомляє в Telegram пресслужба СБУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Перевірка приміщення УПЦ (МП) на Буковині: що знайшла СБУ при обшуках".

 "Враховуючи збройну агресію рф, дані заходи проводяться, зокрема, для унеможливлення використання релігійних громад як осередку "русского мира" та убезпечення населення від провокацій і терористичних актів", – йдеться в повідомленні.

Зокрема, правоохоронці за участі представників церкви проводять огляд території та приміщень для виявлення осіб, які можуть бути причетними до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України, та предметів, заборонених до обігу.

У СБУ повідомили, що всі дії відбуваються в межах чинного законодавства. Заходи проводяться спільно з Національною поліцією України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати