25 березня 2022, 16:52

Сайт JusticeInfo створив інтерактивну карту «судової війни» України проти росії

Сайт JusticeInfo створив інтерактивну карту «судової війни» України проти росії. За допомогою карти можна дізнатися про позови проти рф, ухвалені резолюції та розслідування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Збройний опір, цілий ряд економічних санкцій, а потім безпрецедентний за своєю швидкістю та масштабом судовий наступ. Правосуддя є третьою зброєю України у відповідь на російське вторгнення, де мобілізуються міжнародні, регіональні та національні юрисдикції.

"Після вторгнення росії 24 лютого Україна не лише чинила несподіваний військовий опір, а й продемонструвала швидке та чудове володіння судовими інструментами проти свого агресора. Негайно було активовано два міжнародні суди –Міжнародний суд і Міжнародний кримінальний суд , а також регіональний суд – Європейський суд з прав людини. Національні системи правосуддя (Німеччина, Польща, три країни Балтії, Іспанія, Швеція, Словаччина, Швейцарія та інші) також розпочали попередні розслідування, тоді як Рада ООН з прав людини розпочала слідчу комісію для збору доказів для майбутнього судового розгляду",- йдеться у повідомленні.

Використання всіх цих правових інструментів має на меті визнати Україну країною, яка постраждала, і викрити її ворога як винуватця серйозних міжнародних злочинів.

Інтерактивна карта Justice Info допоможе вам уявити основні судові ініціативи та зрозуміти суттєві особливості кожної з них.

суди

                       (для перегляду натисність на зображення)

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати