11 вересня 2019, 10:23

Руслан Рябошапка призначив Головного військового прокурора

Прес-служба ГПУ

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка, керуючись ст. 9 Закону України "Про прокуратуру", 11 вересня 2019 р. підписав наказ про призначення Віктора Чумака заступником Генерального прокурора - Головним військовим прокурором.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Реформа в органах прокуратури: що пропонується?".

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Раніше, 10 вересня 2019 р., Президент України Володимир Зеленський підписав погодження кандидатури Віктора Чумака для призначення на вказану посаду.

Віктор Чумак у 1995 р. закінчив Київський університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю "Правознавство".

До 1999 р. працював у Національній академії державної прикордонної служби. У 2000 р. очолив управління правового забезпечення Державного комітету у справах охорони державного кордону України.

У 2004-2009 рр. працював експертом, директором програм політичного аналізу та безпеки, директором Міжнародного центру перспективних досліджень.

Віктор Чумак був народним депутатом України VII та VIII скликань.

З 2012 р. працював на посаді Голови Комітету ВРУ з питань протидії запобігання корупції, з 2014 р. - заступника голови Комітету з питань запобігання і проти корупції.

Нагадаємо, Віталія Каська призначено першим заступником Генпрокурора.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати