06 лютого 2019, 16:35

РСУ направила апеляційним судам для ознайомлення проект Положення про ЄСІТС

Прес-служба РСУ

Відповідно до вимог Закону України від 03.10.2017 р. №2147-VIII "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів" Положення про ЄСІТС затверджується ВРП за поданням ДСА України та після консультацій з РСУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба РСУ.

Читайте також: "Об’єктивних виправдань тривалому провадженню у суді не існує, - ЄСПЛ".

"Враховуючи зазначене, з метою ефективної організації процесу запровадження ЄСІТС, узгодження остаточної редакції проекту документу та врахування пропозицій суддів, Рада суддів України направила робочий варіант проекту Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему до усіх апеляційних судів", - зазначають у РСУ.

Так, Рада суддів України планує вивчити та узагальнити пропозиції, які надійдуть, і обговорити питання надання консультативного висновку щодо відповідних документів на засіданні РСУ, що заплановане на 1 березня 2019 р.

Нагадаємо, у ВС висловилися щодо припинення права суб’єкта господарювання на частку у спільному майні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати