15 лютого 2020, 10:43

Розрахунок за формою №1ДФ: як виправити помилки у рядку "Військовий збір"

Вісник ДФСУ

У розділі ІІ податкового розрахунку за формою №1ДФ у рядку "Військовий збір" зазначається загальна сума нарахованого доходу, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого військового збору та загальна сума перерахованого до бюджету військового збору, які відображаються у грошовій формі у гривнях з копійками. Відомості про фізичну особу - платника податку, якій нараховані доходи, з яких утримується військовий збір, не зазначаються.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Чи належить квитанція платіжного терміналу до первинних документів?".

Так, коригування податкових розрахунків проводяться на підставі самостійно виявлених помилок, а також на підставі повідомлень про помилки, виявлені контролюючим органом. У разі необхідності проведення коригувань до закінчення строку подання податкового розрахунку за формою №1ДФ подається звітний новий податковий розрахунок.

Як зазначається, уточнюючий податковий розрахунок подається у разі проведення коригувань податкового розрахунку після закінчення строку його подання. Звітний новий та уточнюючий податкові розрахунки подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію лише за рядками й реквізитами, які уточнюються.

Так, у податковому розрахунку за формою №1ДФ рядок "Військовий збір - виключення****" призначено для коригування раніше поданої звітності. У разі подання Податкового розрахунку з відміткою "Звітний новий" чи "Уточнюючий" для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку "Військовий збір - виключення****" потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а у рядку "Військовий збір" відобразити правильну інформацію.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати