18 серпня 2015, 11:49

Розпочинає роботу новий заступник директора-розпорядника ФГВФО

Прес-служба Національного банку України

З 19 серпня 2015 року директор Юридичного департаменту Національного банку України Віктор Новіков розпочне роботу на новій посаді – заступника директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд), повідомляє прес-служба НБУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Таке рішення зумовлене необхідністю якісно посилити керівний склад Фонду, ураховуючи останні законодавчі зміни в його статусі. Так Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення системи гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку)" суттєво посилено інституційну спроможність Фонду, що передбачає створення в його структурі консолідованого офісу з продажу активів неплатоспроможних банків. Це потребуватиме значних змін у структурі Фонду. Призначення Віктора Новікова на посаду заступника директора-розпорядника Фонду – один із перших кроків у цьому напрямі.

"Ми вітаємо призначення Віктора Новікова і впевнені, що його досвід і фахові юридичні знання допоможуть ефективній реалізації завдань Фонду в умовах значного розширення повноважень щодо виведення неплатоспроможних банків з ринку. Віктор Володимирович добре знайомий з нашою діяльністю, оскільки був членом Адміністративної ради Фонду і брав активну участь у розробці багатьох законопроектів, спрямованих на вдосконалення системи гарантування вкладів", – зазначив директор-розпорядник Фонду Костянтин Ворушилін.

Віктор Новіков очолював Юридичний департамент та входив до складу Правління Національного банку України з листопада 2009 року. З березня 1997 року працював у центральному апараті Національного банку України – начальником відділу, заступником начальника управління, заступником директора Юридичного департаменту, з 1994 року – начальником юридичного відділу Запорізького обласного управління Національного банку України.

Віктор Новіков народився 15 грудня 1958 року. У 1988 році закінчив Одеський державний університет ім. І. І. Мечнікова за спеціальністю "Правознавство" та здобув кваліфікацію юриста. Заслужений юрист України, нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня (2012 рік). Сьогодні йому вручили пам’ятний знак "Національний банк України".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати