14 квітня 2021, 18:06

Розпочався відбір експертів від України до комітету ООН проти катувань

Пресслужба Міністерства юстиції

07 жовтня 2021 року на 18 зустрічі держав-сторін Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання відбудуться вибори 5 членів Комітету ООН проти катувань на період 2022-2025 років на заміну тих експертів, термін повноважень яких завершується 31 грудня 2021 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Микола Гнатовський: "Європейські стандарти захисту прав людини не можна сприймати як накинуті Україні ззовні"

Про це повідомляє пресслужба Мін'юсту.

Комітет складається з десяти експертів, що відзначаються високими моральними якостями й визнаною компетентністю в галузі прав людини та виступають у своїй особистій якості. Експерти обираються державами-сторонами, при цьому увага приділяється справедливому географічному розподілу й доцільності участі кількох осіб, що мають юридичний досвід.

Офіційними та робочими мовами Комітету ООН проти катувань є офіційні мови ООН.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі з відбору кандидатів до складу Комітету ООН проти катувань, мають до 14 травня 2021 року надіслати до Міністерства юстиції України:

  • заповнену аплікаційну форму встановленого зразка (зразок);
  • згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Разом із заповненою аплікаційною формою кандидат подає англійською та українською мовами (у форматах WORD та PDF):

  • мотиваційний лист;
  • інформацію та копії документів, що підтверджують знання офіційних мов ООН, освіти, досвіду роботи, професійного рівня, репутації, наукових досліджень у сфері компетенції Комітету ООН проти катувань;
  • копію паспорту громадянина України.

Документи мають бути надіслані в паперовому вигляді на поштову адресу вул. Городецького, 13, м. Київ, 01001, та обов’язково в електронній формі на електронні адреси: s.rohozianska@minjust.gov.uao.korchovyi@minjust.gov.ua.

Після розгляду аплікаційних форм кандидатів та відповідності їх заявленим критеріям, кандидати будуть запрошені на співбесіду.

Більш детальна інформація про вибори до складу договірних органів системи ООН знаходиться за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати