18 жовтня 2021, 13:44

Робота Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих Мін'юсту: станьте учасником круглого столу

Ario Law Firm

Комітет Асоціації правників України з конкурсного права спільно з Комітетом по банкрутству ААУ за активної участі членів Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих Міністерства юстиції України запрошують до участі в круглому столі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Іспит на арбітражного керуючого: затверджено перелік питань тестування"

Коли: 27 жовтня, 12:00-14:00.

Де: м. Київ, вул. Хрещатик, 6, оф. 2

Формат: offline&online

Реєстрація: за посиланням.

Круглий стіл_800х500

Мета заходу: відкрито та публічно обговорити найгостріші питання діяльності Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих. 

Зазначимо, що Дисциплінарна комісія арбітражних керуючих у тому складі, в якому вона представлена зараз, була сформована у 2020 році. До її складу увійшло четверо представників від Національної асоціації арбітражних керуючих України, які були обрані З’їздом арбітражних керуючих: Вячеслав Лецкан, Денис Ткаченко, Сергій Саутенко, Вадим Кізленко. 

Традиція організовувати такі публічні дискусії із членами Дисциплінарної комісії була започаткована у 2016 році саме Комітетом АПУ з конкурсного права. При цьому, жодним правовим актом не передбачено обов’язку Дисциплінарної комісії звітувати про свою діяльність. Так, щороку члени Дисциплінарної комісії збираються за круглим столом та відкрито обговорюють системні помилки, що допускають арбітражні керуючі під час здійснення повноважень в процедурах банкрутства, практичні аспекти роботи арбітражних керуючих, їх взаємодію з державним органом з питань банкрутства, а також інші актуальні питання діяльності комісії. 

Модератори: Андрій Авторгов, в.о. Голови Комітету АПУ з конкурсного права, приватний виконавець. 

Ірина Сербін, партнерка Ario Law Firm, членкиня Правління АПУ. 

«Готуйте найгостріші та відверті питання членам Дисциплінарної комісії. Обіцяю, буде гаряче», — зазначила Ірина Сербін. 

Для участі у заході попередня реєстрація обов'язкова. 

З усіх питань щодо заходу звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: (044) 492-88-48 або пишіть на адресу: komitet@uba.ua. Контактна особа – Вікторія Мотя.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати