23 лютого 2024, 12:28

Рішенням Вінницького апеляційного суду землі оборони зобов’язали повернути державі

Вінницький апеляційний суд

Вінницький апеляційний суд залишив без змін рішення Тиврівського районного суду, яким відповідачку зобов’язали повернути майже три гектари землі у державну власність в особі Вінницької обласної військової адміністрації та в користування Квартирно-експлуатаційного відділу міста Вінниці Міністерства оборони України. Водночас ВАС не задовольнив апеляційну скаргу адвоката власниці ділянки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВККСУ продовжила термін для підтвердження кандидатами до апеляційних судів знання мови"

Про це повідомляє Вінницький апеляційний суд.

Суд встановив, що 2007 року на підставі незаконного розпорядження Тиврівської районної державної адміністрації К. стала власницею ділянки площею майже три гектари. Земля, розташована нині на території Шпиківської селищної ради Тульчинського району, призначалася для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Однак ця ділянка є землями оборони, які за жодних умов не можуть перебувати у приватній власності.

На цьому і наголосив Вінницький апеляційний суд у своїй постанові.

У ній він також погодився з судом першої інстанції про визнання розпорядження Тиврівської РДА незаконним і скасування цього документа.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати