29 квітня 2015, 14:08

Регуляторна служба відзвітувала про стан проведення дерегуляції

Прес-служба Державної регуляторної служби

Державна регуляторна служба України, утворена Постановою Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2014 р. № 724, відзвітувала за перші три місяці своєї діяльності, повідомляє прес-служба органу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Спільними зусиллями парламенту, президента, уряду, міністерств, центральних органів виконавчої влади, консультативних і дорадчих органів при органах державної влади, громадських об’єднань, бізнес-асоціацій та ЗМІ протягом 2014 – 2015 років втілюються у життя ініціативи з приводу масштабного проведення дерегулювання господарської діяльності в Україні», - йдеться у повідомленні прес-служби.

Серед основних здобутків ДРС у звіті називаються, зокрема, ухвалення закону «Про спрощення ведення бізнесу (дерегуляцію)» від 12 лютого. «Очікуваний загальний економічний ефект від прийняття законопроекту щодо дерегуляції складає 50-70 млрд.грн., що забезпечить створення 120-150 тис. додаткових робочих місць до 2020 року», - переконують у ДРС.

Також у службі високо оцінюють ухвалення законів «Про внесення змін до деяких законів України щодо скасування ліцензування імпорту активних фармацевтичних інгредієнтів» від 15 січня, «Про ринок природного газу» від 9 квітня та «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 2 березня (закон набирає чинності 28.06.2015). Щодо останнього, наголошують у ДРС, за даними проекту EasyBusiness, очікуваний економічний ефект від його імплементації складає 10-15 млрд грн до 2020 року.

Із інформаційними матеріалами щодо стану проведення дерегуляції господарської діяльності за І квартал 2015 року можна ознайомитись за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати