13 лютого 2024, 16:03

Рахункова палата внесла зміни у визначення напрямів своєї діяльності: деталі

Рахункова палата

Рахункова палата на засіданні 2 лютого 2024 року більшістю голосів затвердила новий документ про визначення напрямів своєї діяльності та закріплення їх за кожним із членів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "9,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб отримали вторинну правничу допомогу у 2023 році".

Відповідно до ухваленого рішення, напрям експертизи й аналізу державного бюджету закріплено за головою Рахункової палати Ольгою Піщанською. Напрям контролю на регіональному рівні (місцеві бюджети) – за заступником голови Рахункової палати Андрієм Майснером.

Як зазначається, загальнодержавні функції закріплено за членом Рахункової палати Іриною Івановою, заходи безпеки й оборони – за членом Рахункової палати Геннадієм Плісом, напрям правоохоронної діяльності та громадського порядку – за членом Рахункової палати Єлизаветою Пушко-Цибуляк, судову владу та юстицію – за членом Рахункової палати Кирилом Клименком, економічну діяльність – за членом Рахункової палати Ігорем Яремчуком, напрям інфраструктури, житлово-комунального господарства, розвитку громад та територій, енергетики закріплено за членом Рахункової палати Сергієм Ключкою, охорону навколишнього середовища та агропромисловий комплекс – за членом Рахункової палати Віктором Богуном.

Крім цього, культуру, наукову діяльність, духовний та фізичний розвиток закріплено за членом Рахункової палати Андрієм Дідиком, освіту, охорону здоров’я, соціальний захист та забезпечення – за членом Рахункової палати Василем Невідомим, контроль у сфері доходів бюджету та фінансових установ – за членом Рахункової палати Цезарем Огнем.

Розширена інформація щодо зазначеного рішення доступна на офіційному сайті Рахункової палати.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати