15 березня 2017, 12:20

Раді запропонують закон про відновлення територіальної цілісності України

Прес-служба Президента України

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко на засіданні РНБО, анонсуючи альтернативу законопроекту про окуповані території. За словами президента, замість законопроекту про окуповані території в парламент буде внесено проект про відновлення територіальної цілісності України. Президент вважає, що можливе прийняття законопроекту про окуповані території зруйнує мінський процес, якому, на думку президента, немає альтернатив. Також під загрозою санкції, введені проти Росії міжнародним співтовариством.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"Наші партнери не розуміють, чому ми просимо підтримки у відновленні цілісності України, коли всередині низка політичних сил поставили собі за мету позбутися частини Донбасу і випхати в Росію кілька мільйонів українців. Юридично легалізувати це передбачено законом про окуповані території. Тільки уявіть собі інші наслідки такої законодавчої ініціативи! Подібний закон зруйнує Мінський процес. Поховає міжнародні санкції проти Російської Федерації, оскільки вони прив'язані до Мінська. Місія ОБСЄ піде з Донбасу. Ми залишимося сам на сам з агресором на тлі неминучої ескалації військових дій. Тому ми будемо пропонувати інший закон, який відповідає національним інтересам України - закон про відновлення територіальної цілісності нашої держави", - сказав Порошенко.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати