08 жовтня 2020, 16:03

Раді рекомендують прийняти законопроект щодо дерегуляції землеустрою та оцінки земель

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує прийняти у другому читанні та в цілому законопроект про внесення змін до Земельного кодексу та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Проект нової редакції закону про місцеві державні адміністрації незабаром буде зареєстрований у ВРУ".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Відповідне рішення ухвалено на засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики, що відбулося 7 жовтня у режимі відеоконференції.

Так, під час засідання народні депутати розглянули проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо дерегуляції землеустрою та оцінки земель", №2194, розроблений з метою удосконалення процедур складання документації із землеустрою. Проект спрямований на усунення надмірного державного втручання у здійснення землеустрою та оцінки земель в Україні, що стане не лише важливим кроком на шляху поліпшення інвестиційного клімату, а й спростить умови доступу до земельних ресурсів для громадян та підприємців, пожвавить ринок відповідних проектно-вишукувальних послуг.

Зокрема, ухвалення законопроекту дасть змогу суттєво скоротити корупцію у сфері земельних відносин, збільшити матеріальну базу місцевого самоврядування. За результатами розгляду було ухвалено рішення рекомендувати ВРУ проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин прийняти у другому читанні та в цілому як Закон в редакції Комітету, підтримавши поправки від Комітету (відповідно до пункту 4 частини першої статті 15 Закону України "Про комітети Верховної Ради України") та з подальшим техніко-юридичним доопрацюванням.

Нагадаємо, Раді пропонують механізм оподаткування соцмереж та інших е-послуг, що надаються нерезидентами.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати