16 жовтня 2020, 12:15

Раді пропонують заборонити рекламу е-сигарет

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №4212 від 12.10.2020 "Про внесення змін до статті 22 Закону України "Про рекламу" щодо реклами електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Раді рекомендують прийняти за основу законопроект щодо відстрочки від призову деяких категорій громадян".

У пояснювальній записці зазначається, що розробка проекту викликана необхідністю вдосконалення механізмів державного управління рекламною діяльністю в Україні, посилення обмежень та заборон щодо реклами електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах. Реалізація положень законопроекту сприятиме обмеженню вживання населенням України електронних сигарет, особливо молоддю та підлітками, на яких реклама впливає найбільше.

Законопроектом пропонується заборонити рекламу електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах. На думку авторів, рекламу таких виробів слід замінити соціальною антирекламою.

Зокрема, проектом акта пропонується внести зміни до 22 Закону України "Про рекламу" в частині розширення її дії на електронні сигарети і рідини, що використовуються в електронних сигаретах.

Нагадаємо, Раді пропонують механізм оподаткування соцмереж та інших е-послуг, що надаються нерезидентами.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати