20 жовтня 2020, 13:54

Раді пропонують заборонити використання мобільних телефонів у школах

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №4226 від 16.10.2020 "Про внесення змін до Закону України "Про повну загальну середню освіту" щодо заборони використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Раді пропонують обмежити право особистої поруки для топ-посадовців".

У пояснювальній записці зазначається, що законопроектом пропонується доповнення до Закону України "Про повну загальну середню освіту".

Зокрема, запропоновано встановити заборону використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, усіма учасниками освітнього процесу під час проведення навчальних занять за винятком використання таких пристроїв в освітніх цілях та дітьми з особливими освітніми потребами.  

Також проектом встановлено, що порядок користування мобільним зв'язком та іншими пристроями, що мають підключення до інтернету, у закладах ЗСО визначається керівниками загальноосвітніх навчальних закладів за участю учнівського та батьківського та інших органів самоврядування.

Нагадаємо, Раді пропонують заборонити рекламу е-сигарет.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати