27 липня 2020, 15:43

Раді пропонують ввести адмінвідповідальність за пропаганду гомосексуалізму

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3917 від 22.07.2020 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за пропаганду гомосексуалізму та трансгендеризму".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ пропонують визначити підстави утворення військово-цивільних адміністрацій ОТГ".

Як зазначається, метою законопроекту є посилення охорони сім’ї, дитинства, материнства і батьківства на законодавчому рівні та запровадження адміністративної відповідальності за пропаганду гомосексуалізму або трансгендеризму.

Так, законопроектом вносяться зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими вводиться адміністративна відповідальність за пропаганду одностатевих сексуальних відносин, що може негативно вплинути на фізичне і психічне здоров'я, моральний та духовний стан та розвиток дітей та дорослих.

Таким чином, прийняття законопроекту сприятиме забезпеченню виконання статті 51 Конституції України щодо охорони державою сім’ї, дитинства, материнства і батьківства, дозволить боротися проти пропаганди гомосексуалізму та трансгендеризму.

 Нагадаємо, Президент повернув до ВРУ з пропозиціями закон про зміни до законодавства про держслужбу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати