29 квітня 2022, 16:11

Раді пропонують розширити перелік суб'єктів, які можуть отримати безоплатну правову допомогу

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт № 7312, яким пропонується розширити перелік суб'єктів, які можуть отримати безоплатну правову допомогу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада може повернути мита на ввезені в Україну авто"

Законопроєктом пропонується внести зміни до статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» включивши до переліку суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу:

  • потерпілих від кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості, катування або жорстокого поводження під час воєнних дій чи збройного конфлікту, – на правові послуги, передбачені пунктами 2 і 3 частини другої статті 13 цього Закону, у кримінальних провадженнях, розпочатих за фактом вчинення таких кримінальних правопорушень; 
  • осіб, які не мають документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, – на правові послуги, передбачені пунктами 2 і 3 частини другої статті 13 цього Закону, з питань встановлення в судовому порядку фактів, що мають юридичне значення, пов’язаних з оформленням та видачею таких документів.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати