10 квітня 2015, 10:37

Рада звільнила від ПДВ імпорт ліків і медичних виробів

РБК-Україна

Народні депутати підтримали в першому читанні та в цілому президентський законопроект № 2151 "Про внесення зміни до Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з ввезення та постачання лікарських засобів і медичних виробів)". За відповідне рішення проголосували 236 нардепа при 226 мінімально необхідних, повідомляє РБК-Україна.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Закон передбачає звільнення від податку на додану вартість операцій із ввезення на митну територію України лікарських засобів і медичних виробів та операцій тільки першого постачання лікарських засобів, медичних виробів на митній території України імпортером або виробником.

Законом також уточнені бюджетні програми, в межах виконання яких Міністерство охорони здоров'я укладає угоди зі спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі, перелік яких визначено Законом України "Про здійснення державних закупівель", на підставі яких укладаються договори про ввезення на територію України або придбання на території України лікарських засобів і медичних виробів.

Законом передбачена відповідальність платників у разі нецільового використання наданої пільги в оподаткуванні лікарських засобів і медичних виробів, а також положення щодо визначення Кабінетом Міністрів України переліку лікарських засобів і медичних виробів, що закуповуються на підставі угод із закупівлі зі спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі, та порядку ввезення, постачання і цільового використання лікарських засобів, медичних виробів, що звільняються від оподаткування податком на додану вартість.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати