21 травня 2021, 11:36

Рада змінила закон про судоустрій та статус суддів для забезпечення діяльності розвідорганів

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з прийняттям Закону України "Про розвідку".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Розширення повноважень приватних виконавців: прийнято за основу законопроекти"

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Закон спрямований на вдосконалення правових засад забезпечення проведення розвідувальними органами України розвідувальних заходів, які проводяться на підставі рішення суду.

Законом внесено зміни до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», якими передбачається уточнити, що обов'язок забезпечити проведення засідання у режимі відеоконференції не поширюється на справи щодо надання дозволу на проведення розвідувальних заходів.

Для реалізації Закону «Про розвідку» голова апеляційного суду здійснюватиме повноваження уповноваженого судді щодо судового контролю за дотриманням прав, свобод та інтересів осіб під час здійснення розвідувальної діяльності та/або призначає суддю (суддів) з числа суддів апеляційного суду.

Відповідні зміни внесено до частини шостої статті 11 та з до пункту 9 частини першої статті 29 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Крім того, передбачається, що відповідний Закон набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України «Про розвідку».

Проект Закону зареєстровано за №2415.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати