19 лютого 2021, 13:13

Рада заборонила місцевим депутатам голосувати при конфлікті інтересів

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Верховна Рада України прийняла Закон щодо врегулювання конфлікту інтересів у діяльності депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада зняла обмеження у доступі захисників до засуджених"

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Верховна Рада підтримала в другому читанні законопроєкт, що забороняє депутатам місцевих рад брати участь у голосуваннях у випадку наявності конфлікту інтересів. Прийнятим законом Рада урегулювала діяльність депутатів місцевих рад та мерів, відповідно до закону "Про запобігання корупції".

У Законі враховано пропозицію Президента України, згідно з якою внесено зміни до статті 591 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Це означає, що в разі виникнення конфлікту інтересів вказані особи зобов'язані: повідомити про наявність у них реального чи потенційного конфлікту інтересів, не вчиняти дії та не приймати рішення в умовах реального конфлікту інтересів. Тобто, депутати місцевих рад та сільські, селищні і міські голови не мають права голосувати за рішення відповідних рад, якщо в них є конфлікт інтересів.

Нагадаємо, аграрії зможуть розраховувати на відшкодування частини позики при кредитуванні.

0
0

Останні коментарі

Вам потрібна позика, ми пропонуємо позику з негайним онлайн-схваленням, * особиста позика * позика компанії, * автокредитування, * студентська позика * Бізнес-позика, і т.д. ..... ми даємо від 1000 до 60 000 000 доларів. у доларах або євро наша позика надається з відсотковою ставкою 3%, і ми можемо надати позику будь-якій точці світу .... якщо ви зацікавлені, зв'яжіться через whatsapp: +256756543536 або електронною поштою: christharmonyloanfund@gmail.com

Додати коментар

Відмінити Опублікувати