01 квітня 2023, 11:33

Рада: Всеукраїнський радіодиктант про мінну безпеку пройде на "Українському радіо"

Пресслужба Апарату Верховної Ради України

4 квітня 2023 року в Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки пройде радіодиктант для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами. Диктант звучатиме голосом Пса Патрона з мультфільму, повідомила пресслужба Апарату Верховної Ради України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін спростив імпорт групи товарів, необхідних для фронту та ОПК".

Як зазначається, дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Міністерство освіти та науки, Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Центр з протимінної діяльності об'єдналися, щоб провести диктант "Спільно до безпеки". Диктант звучатиме на хвилях "Українського радіо". Текст прочитає Михайло Карпань, актор, що озвучує Пса Патрона в однойменному мультфільмі.

Так, о 14:40 в етері "Українського радіо" відбудеться розмова з представником ДСНС про забруднення України мінами та вибухонебезпечними предметами та про важливість навчання дітей правил безпечної поведінки. О 15:00 розпочнеться написання диктанту.

Трансляцію диктанту можна слухати:

1. На FM-частоті, сайті, в мобільному застосунку "Українського радіо" або "Дія".

2. У соціальних мережах:

  • YouTube та Facebook сторінках ЮНІСЕФ;
  • Facebook сторінці Міністерства освіти і науки;
  • YouTube та Facebook сторінках ДСНС;
  • YouTube та Facebook сторінках «Українського радіо»;
  • Facebook сторінці Центру протимінної діяльності;

3. У Спільно Точці (потрібна завчасна реєстрація на відвідування).

Перевірити правильність написання диктанту можна буде одразу після його завершення в соціальних мережах та на офіційних сайтах ЮНІСЕФ, ДСНС та "Українського радіо".

Завантажити матеріали для дітей різного віку та методичні матеріали для вчителів для уроку з мінної просвіти можна за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати