25 квітня 2019, 14:36

Рада прийняла за основу законопроект про тимчасові слідчі комісії ВРУ

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону "Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України"


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Читайте також: "Верховна Рада ухвалила Закон про українську мову".

Так, законопроектом пропонується урегулювати правовий статус і порядок діяльності тимчасових слідчих комісій, тимчасових спеціальних комісій. Згідно з проектом, підставами для утворення тимчасової слідчої комісії можуть бути повідомлення про порушення Конституції України, законів України органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими, службовими особами, керівниками (або посадовими особами, що виконують їх обов'язки) підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об'єднань громадян, що становлять суспільний інтерес, у т.ч.:

1) повідомлення про обставини, які загрожують суверенітету, територіальній цілісності України або її економічним, науково-технічним, національно-культурним, соціальним інтересам, охороні довкілля;

2) повідомлення про масове порушення прав, свобод і законних інтересів громадян, їх об'єднань або зловживання владою посадовими, службовими особами, що завдало істотної шкоди суспільним інтересам.

Як зазначається, тимчасова спеціальна комісія утворюється ВРУ для підготовки і попереднього розгляду питань, а також для підготовки і доопрацювання проектів законів та інших актів ВРУ на правах головного комітету, якщо предмет правового регулювання таких проектів не належить до предметів відання комітетів, утворених Верховною Радою України, крім випадку утворення спеціальної комісії для продовження роботи над законопроектом про внесення змін до Конституції України.

Нагадаємо, АТП в Україні виступила з заявою щодо угод про розподіл продукції у нафтогазовому секторі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати