29 квітня 2022, 12:42

Рада Європи створила спеціальну сторінку для адаптації українських дітей до європейських освітніх стандартів

Урядовий портал

Секретаріат Комітету з питань освіти Ради Європи інформує, що на веб-сайті Департаменту освіти Ради Європи створено спеціальну веб-сторінку Education in time of crisis’ «Освіта під час кризи». 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Європарламент ухвалив резолюцію щодо захисту дітей та молоді з України, які рятуються від війни"

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Вдячний європейським колегам за створені практичні інструменти для підтримки українських дітей. Завдяки цьому ресурсу українська молодь зможе навчитися міжкультурності у школі європейської країни, медіаграмотності та протидії фейковим новинам, а також просуванню основних цінностей Ради Європи ідемократичної культури на всіх рівнях», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет. 

Веб-сторінка створена за результатами проведених дебатів «Освіта під час кризи: надзвичайні заходи для українських біженців і країн їхнього перебування» 15-17 березня 2022 року в місті Страсбург (Франція) на засіданні Керівного комітету Ради Європи з питань освіти.

Країни-члени Ради Європи, які приймають українських біженців та міжнародні організації, що допомагають адаптації українських дітей до європейських освітніх стандартів, надали:

  • інформацію стосовно організації освітнього процесу в європейських країнах;
  • матеріали для мовної інтеграції дітей та молоді в національні системи освіти шляхом розширення різноманітності інструментів Ради Європи;
  • нормативно-правове забезпечення країн, які приймають українських біженців, щодо гарантування права на освіту під час надзвичайної ситуації;
  • матеріали, які будуть корисними керівникам шкіл та вчителям в організації класного освітнього середовища по всій Європі задля підвищення рівня освіти;
  • ініціативи та заходи, які проводить європейська спільнота для організації навчального процесу українських дітей.

Сторінку постійно оновлюють і наповнюють новою інформацією. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати