02 червня 2015, 14:38

Рада дозволила співфінансування ремонту доріг державного значення місцевими бюджетами

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо співфінансування ремонту та утримання доріг державного значення", повідомляє Інформаційний департамент Апарату Верховної Ради України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Законодавчим актом запроваджується механізм співфінансування на договірних засадах при здійсненні капітального та поточного ремонту вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення, з відповідним уточненням прав, повноважень, умов фінансування будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг.

Відповідні зміни внесено до законів "Про автомобільні дороги" та "Про місцеве самоврядування в Україні".

Законопроект зареєстровано за №2874.

Також Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до статті 91 Бюджетного кодексу України" щодо співфінансування ремонту та утримання доріг державного значення"

Законодавчим актом доповнено перелік видатків, що можуть здійснюватися з усіх місцевих бюджетів, видатками на капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення (як співфінансування на договірних засадах).

Відповідні зміни внесено до підпункту "в" пункту 10 частини першої статті 91 Бюджетного кодексу України.

Законопроект зареєстровано за №2875.

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати