12 серпня 2019, 16:30

Псевдо ГРД засипала суди запитами

Прес-служба Юр’ївського районного суду

До Юр’ївського районного суду надійшли запити від особи, яка представилась керівницею осередку Громадської організації про надання інформації щодо суду та роботи судді. Однак запитувач просив надати інформацію не на зворотню або офіційну адресу ГО, а на мейл webmaster@grd.gov.ua - адресу техпідтримки сайту Громадської ради доброчесності.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Запитувач підкреслював свою підтримку однієї з політичних сил та посилався на співпрацю з Громадською радою доброчесності, тому суд звернувся до неї з метою підтвердження вказаної інформації.

Громадська рада доброчесності повідомила, що є незалежним громадським органом і не співпрацює з політичними силами та організаціями, що їх представляють. Члени ГРД не мають жодного стосунку до цього листування, вказаних в ньому осіб і ГО, усі офіційні запити можуть надходити лише з електронним цифровим підписом одного зі співкоординаторів - Андрія Кулібаби або Михайла Жернакова.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати