03 вересня 2020, 15:00

Протидія незаконним заволодінням ТЗ: Рада прийняла закон

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон 3301 "Про внесення змін до статті 289 Кримінального кодексу України щодо протидії незаконному заволодінню транспортним засобом".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада внесла зміни до держбюджету щодо держгарантій за кредитами на портфельній основі".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Як зазначається, Верховна Рада України постановляє внести зміни до статті 289 Кримінального кодексу України (Незаконне заволодіння транспортним засобом).

Зокрема, за незаконне заволодіння транспортним засобом не передбачено покарання у вигляду штрафу, а такі дії караються обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Також встановлюється покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої за ті самі дії, вчинені з використанням електронних пристроїв для втручання в роботу технічних засобів охорони, або якщо предметом незаконного заволодіння є транспортний засіб, вартість якого становить від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, ВРУ підтримала законопроект щодо звільнення інвесторів від в’їзного мита.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати