20 березня 2015, 9:56

Прокуратура повернула киянам будинок художників на Андріївському узвозі

Прес-служба прокуратури міста Києва

Київський апеляційний господарський суд підтримав позицію прокуратури та повернув у комунальну власність два приміщення площею 245 м² на вул. Андріївській узвіз, 22-а, повідомляє «Юридична газета» із посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Встановлено, що Київська міська рада не ухвалювала рішення про відчуження вказаних приміщень, розташованих в історичному центрі столиці, комерційним структурам.

Як з’ясувалося, така передача відбулася на підставі рішення господарського суду Харківської області. Згодом той самий суд визнав право власності на вказані приміщення за іншим власником.

Перевірка встановила, що жоден з цих власників фактично не користувався комунальним майном. Ще з 2004 року ці приміщення орендували під розміщення громадської організації «Асоціації артгалерей України» та благодійного фонду «Асоціації діячів сучасного мистецтва України».

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура столиці звернулась до господарського суду з вимогою повернути майно на Андріївському узвозі у власність територіальної громади. Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури у повному обсязі. Згодом Київський апеляційний господарський суд залишив рішення суду першої інстанції без змін.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати