05 травня 2021, 15:22

Прокуратура попередила незаконне використання землі вартістю 24 млн грн музею «Пирогово»

Пресслужба ОГП

Офісом Генерального прокурора у судовому порядку захищено інтереси територіальної громади міста Києва та скасовано незаконну реєстрацію права користування земельною ділянкою вартістю понад 24 млн грн у Голосіївському районі міста Києва за комерційним товариством.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як вплинуть на будівельну сферу нові штрафи за недотримання вимог пожежної безпеки"

Про це повідомляє офіс Генпрокурора. 

Прокурором встановлено та доведено в суді, що товариство без відповідних правових підстав здійснило державну реєстрацію права користування земельною ділянкою площею 1,2 га.

Ця ділянка належить до охоронюваної зони Національного музею народної архітектури та побуту України (с. Пирогів), який є унікальною етноландшафтною експозицією.

На його території забороняється будь-яка діяльність, яка може негативно впливати на стан історико-культурних комплексів та об’єктів, або перешкоджати їх використанню за цільовим призначенням.

Господарським судом міста Києва з урахуванням обґрунтованої та принципової позиції Офісу Генерального прокурора задоволено позов прокуратури.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати