10 вересня 2020, 9:45

Програмний РРО: які дії суб’єкта господарювання у разі несправності?

Вісник ДФСУ

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області повідомляють, що у разі несправності програмного реєстратора розрахункових операцій суб’єкту господарювання необхідно встановити вид несправності. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Програмний РРО: як зареєструвати касира?".

Так, якщо несправність у вигляді порушення роботи програмного забезпечення, то слід оновити версію ПЗ ПРРО та повторити процедуру закриття зміни. 

Зазначається, що у разі несправності пристрою (пошкодження) слід подати Повідомлення про виявлення несправностей програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 2-ПРРО (J1316701) (додаток 2 до Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 р. № 317 "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547" з позначкою про несправність. Також після відновлення роботи пристрою подати Заяву про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (J/F 1316602) (додаток 1 до Порядку) з позначкою про відновлення роботи. 

Зокрема, у разі  викрадення або втрати пристрою слід подати Повідомлення за ф. № 2-ПРРО з позначкою про крадіжку. У такому випадку реєстрація ПРРО скасовується та потрібно повторно зареєструвати ПРРО, якому буде присвоєно інший фіскальний номер. 

Про це інформує Вісник ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати