01 липня 2015, 10:30

Профільний комітет рекомендував «кредитний» закон до розгляду ВР

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності рекомендує Верховній Раді розглянути в третьому читанні проект Закону "Про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті", повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як повідомили Інформаційному управлінню в секретаріаті Комітету, таке рішення члени Комітету прийняли на засіданні 30 червня.

Голова Комітету Сергій Рибалка повідомив, що при підготовці законопроекту №1558-1 до третього читання було подано 6 поправок. 5 поправок враховано повністю, а 1 - частково. Ці поправки носять технічно-юридичний характер. С.Рибалка нагадав, що після прийняття законопроекту в другому читанні було направлено листа до Кабміну для надання матеріально-технічного обґрунтування законопроекту. "Але Кабінет Міністрів, як і Нацбанк послідовно виступають проти ухвалення закону в цілому", - зазначив він.

За словами голови Комітету, на засіданні Ради коаліції голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко піднімав питання про необхідність якомога скорішого розгляду законопроекту в третьому читанні. С.Рибалка повідомив: враховуючи, що в пленарному режимі до закінчення поточної сесії Верховна Рада працюватиме до середини липня, фракція наполягатиме на розгляді законопроекту в сесійній залі вже на цьому тижні.

Після засідання представники "Фінансового Майдану", які проводили мітинг під стінами Комітету, вручили Сергію Рибалці коровай, аплодуючи рішенню про рекомендації Парламенту розглянути законопроект у третьому читанні.

"Ми знаємо, що валютні позичальники вже не один місяць вимагають від Кабміну і Нацбанку рішення по реструктуризації кредитних зобов'язань, узятих в іноземній валюті. Адже, через різку девальвацію гривні люди просто не в силах погашати валютні кредити. Тому наш Комітет весь цей час в рамках своєї компетенції робив і робить усе можливе, щоб вирішити проблему валютних позичальників", - сказав голова профільного парламентського комітету.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати