01 вересня 2015, 18:28

Продовжується реформування органів та підрозділів Державної прикордонної служби України

Урядовий портал

У Навчальному центрі Держприкордонслужби на Черкащині відбулися урочистості з нагоди початку навчань переможців відбіркового конкурсу «Нове обличчя кордону».  В рамках пілотного проекту реформування органів та підрозділів Державної прикордонної служби України 160 прикордонників пройшли ретельний відбір та розпочали навчання в Навчальному центрі  для подальшого проходження служби в аеропортах  «Жуляни» та «Гостомель».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Привітати курсантів завітали Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко, Голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко та інші.

«Ми продовжуємо реалізацію пілотного проекту реформування Державної прикордонної служби під гаслом «СЛУЖИТИ, ЗАХИЩАТИ, ДОПОМАГАТИ». Перед нами - стрій із 160-ти  військовослужбовців, на яких покладена велика відповідальність – стати новим обличчям кордону,  патріотами, освіченими і мужніми захисниками рубежів України», –  виступаючи перед присутніми, зазначив генерал-полковник Віктор Назаренко.           

Варто зауважити, що під час відбору участь у пілотному проекті взяли 373 військовослужбовці Держприкордонслужби. Серед основних вимог до кандидатів було вільне володіння державною мовою, знання іноземної мови, психологічна стійкість та  фізична підготовка. Після завершення навчань, які проходитимуть протягом 2 місяців, переможці конкурсного відбору в подальшому продовжать службу вже в підрозділах окремого контрольно-пропускного пункту «Київ».

 Керівник прикордонного відомства привітав учасників з перемогою та побажав подальших звершень у навчанні та службі.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати