04 листопада 2020, 17:22

Продовжується реєстрація на хакатон з реформи юридичної освіти

Ліга студентів АПУ

Команда проєкту "Реформа юридичної освіти" від Ліги студентів АПУ за підтримки Програми USAID "Нове правосуддя" анонсує наступний етап найбільшого проекту студентства у сфері реформування юридичної освіти в Україні - Хакатон.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Зображення_Хактон_з_реформи_юридичної_освіти

Хакатон - це формат, запозичений в ІТ-сфері, під час якого команди в інтенсивному форматі разом працюють над розв'язанням певної проблеми.

Ми ж пропонуємо усім, хто цікавиться реформою юридичної освіти, зібрати власну команду, згенерувати якісну ідею та разом із менторами пропрацювати її, щоб покращити якість освіти в Україні.

Хакатон з реформи юридичної освіти відбуватиметься в наступних етапах:

1. Реєстрація команд;

2. Робота команд з менторами, навчання (16.11 -11.12);

3. Відбір команд до фінального етапу (12.12);

4. Фінал - вибір переможців (19.12).

Для того, щоб взяти участь у Хакатоні ви повинні:

  • Зібрати команду від 2 до 5 людей, хоча б один зі членів якої повинен бути студентом, що навчається за спеціальністю “Право” або “Міжнародне право” або завершив навчання протягом останніх 3 років;
  • Мати ідею, як виправити якусь із проблем, з якою зустрічаються студенти-правники або ідею як загалом покращити якість юридичної освіти.

І це все! Решта - за нами!

Реєстрація для участі команд доступна за посиланням.

Для питань та пропозицій по співпраці звертайтесь, будь ласка, за телефоном +380977740361, електронна пошта deputyhead@ligauba.org.ua, контактна особа - Юрій Пукавський, керівник проєкту.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати