23 липня 2015, 12:18

Продаж ОПЗ заплановано на листопад – Фонд держмайна

Інтерфакс-Україна

Фонд держмайна України не переносив термінів продажу 94,5% акцій ПАТ "Одеський припортовий завод" на вересень 2015 року, продаж цього пакета акцій заплановано на листопад.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це заявив журналістам після круглого столу", присвяченого оцінці майна, голова Фонду Ігор Білоус у четвер у Києві, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Приватизація ОПЗ відбуватиметься на конкурсі з відкритим аукціоном, з ліцитатором. Це відбуватиметься в листопаді, у другій половині листопада – це точно", - сказав він.

Появу в середу, 22 липня, повідомлення ФДМУ про те, що приватизація 94,5% акцій ОПЗ переноситься з листопада на вересень, В. Білоус назвав "помилкою".

"Цього просто не може бути. Якщо це сталося, то це наша помилка. Ми покараємо людей за це", - сказав він.

В. Білоус уточнив, що ФДМ просто не встигне підготуватися до процесу приватизації ОПЗ до вересня. "Ми технічно не можемо цього зробити", - сказав він.

За його словами, оскільки так і не вдалося внести зміни до законодавства, ФДМ змушений виставити 5% акцій ОПЗ на біржу наприкінці серпня. Якщо цей пакет не буде продано на біржі, він буде приєднаний до пакета у 94,5% акцій і виставлений на конкурс.

Як повідомлялося, 22 липня прес-служба ФДМ повідомила, що Фонд переніс терміни виставлення на продаж 94,5% акцій ПАТ "ОПЗ" з листопада на вересень 2015 року.

За словами В. Білоуса, який прогнозує високий інтерес до конкурсу, зазначений пакет акцій ОПЗ може бути продано не менш ніж за $500 млн.

Умови та ціна продажу ОПЗ мають бути затверджені рішенням Кабінету Міністрів.

ОПЗ, що перебуває у держвласності, займається виробництвом хімічної продукції, а також перевалкою аміаку на морський транспорт. Підприємство в 2014 році скоротило чистий збиток у 4,2 рази – до 270,473 млн грн, збільшивши чистий дохід на 10,7% – до 5,428 млрд грн.

Держава заявила про плани приватизувати ОПЗ у 2015 році.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати