23 грудня 2020, 19:00

Процедуру розслідування смертей медиків від COVID–19 планують спростити

Прес-служба Мінсоцполітики

Мінсоцполітики спільно з МОЗ, Держпраці та Фондом соціального страхування підготовлено зміни до нормативно-правових актів з метою спрощення процедури проведення розслідування смертельних випадків від COVID – 19 медичних працівників.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Національна соціальна сервісна служба розпочала виконання своїх повноважень".

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Зазначається, що реалізація таких змін дозволить Фонду соціального страхування в більш короткі строки здійснювати страхові виплати родинам загиблих медичних працівників.

"На сьогодні основною підставою для здійснення Фондом соціального страхування страхових виплат родинам медичних працівників є рішення спеціальної комісії, яка утворюється Держпраці та яка проводить розслідування щодо встановлення факту зв’язку смерті медичного працівника з виконанням професійних обов’язків", - зазначають у Мінсоцполітики.

Так, проведення такого розслідування носить тривалий характер у зв’язку із необхідністю дослідження усіх обставин нещасного випадку, визнання професійного захворювання для прийняття відповідного рішення.

Також змінами пропонується встановити окремий Порядок проведення розслідувань смертельних випадків медичних працівників, які безпосередньо залучені до боротьби з поширенням епідемії COVID-19, максимально скоротивши строки їх проведення та склад комісій, а також визначити перелік медичних працівників, які підпадають під дію такого Порядку.

Нагадаємо, термін подання заяв на отримання матеріальної допомоги ФОПам продовжено до 31 грудня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати