13 листопада 2020, 16:14

Стан розрахунків з бюджетом можна перевірити у е-кабінеті

Головне управління ДПС у м. Києві

Головне управління ДПС у м. Києві звертає увагу, що запроваджений сервіс ДПС України Електронний кабінет надає користувачам доступ до особистих рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів. Зважаючи на те, що розділ "Стан розрахунків з бюджетом" знаходиться у приватній частині Електронного кабінету, вхід до зазначеного розділу здійснюється за допомогою кваліфікованого електронного підпису.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як дізнатися про залишок коштів на рахунку в СЕА ПДВ?".

При зверненні до зазначеного розділу відображається зведена інформація по кожному виду платежу на поточну дату.

У розрізі податків користувач може дізнатись про суму:

  • нарахованих та сплачених податків;
  • повернутих з бюджету;
  • недоїмки або ж переплати;
  • пені тощо.

Крім цього, для зручності наявна інформація про реквізити бюджетних рахунків.

Також можливий перегляд даних по сплаті податків за попередні роки з деталізованою інформацією в розрізі проведених операцій.

Важливим є й те, що фізичні особи, після ідентифікації, мають можливість сплатити податки та збори за допомогою платіжної картки.

У ДПС зауважили, що отримати кваліфікований електронний підпис можна у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Для зручності платників ДПС України постійно запроваджує нові електронні сервіси. Економте свій час та користуйтеся онлайн сервісами.

Нагадаємо, із початку року підприємствам відшкодовано більше 11 млрд грн ПДВ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати