16 квітня 2021, 15:48

Про факти ймовірного порушення міграційного законодавства відтепер можна повідомити онлайн

Пресслужба ДМС

З допомогою нового електронного сервісу громадяни можуть повідомити Міграційну службу про будь-які факти порушення міграційного законодавства іноземцями та особами без громадянства.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Український закордонний паспорт піднявся у рейтингу паспортів світу на шість позицій"

Про це повідомляє пресслужба ДМС.

Такі повідомлення можна залишити на офіційному веб-сайті ДМС, покроково заповнивши спеціальну форму. Інформацію можливо надати анонімно або ж зазначивши свої персональні дані.

Державна міграційна служба, у свою чергу, здійснюватиме перевірку вказаних фактів і, у разі їх виявлення, осіб, які перебувають на території України незаконно, буде притягнено до відповідальності. Водночас громадян, які повідомили про ймовірне правопорушення, буде поінформовано про вжиті ДМС заходи.

Е-сервіси ДМС допомагають швидко отримати необхідну інформацію та гарантують прозоре отримання послуг з оформлення документів. Загалом, протягом 2020 року сервісами Міграційної служби скористалися 22,4 мільйони разів, з початку 2021 року – 6,5 мільйонів разів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати