07 червня 2023, 17:43

Призначено нового керівника Полтавської обласної прокуратури

Пресслужба Офісу Генпрокурора

Заступник Генерального прокурора Антон Войтенко представив колективу Полтавської обласної прокуратури нового керівника – Євгена Гладія.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Руслана Сидоровича обрано заступником голови ВККСУ"

Про це повідомляє пресслужба ОГП.

Він наголосив, що пріоритетом залишається документування злочинів, пов’язаних із російською агресією на території України. Серед першочергових викликів також злочини проти основ національної безпеки. Окрім цього, у фокусі уваги протидія корупції, злочинам у бюджетній і земельній сферах, проявам організованої злочинності. Заступник Генпрокурора зазначив, що новопризначений керівник має великий досвід роботи та здатен організувати колектив для виконання поставлених завдань.

Довідково: Євген Гладій, 1984 року народження. Випускник Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2006 року, понад 11 років – на керівних посадах. До призначення очолював Обухівську окружну прокуратуру на Київщині.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати