27 жовтня 2020, 12:59

Призначено Голову Національної соціальної сервісної служби України

Прес-служба Мінсоцполітики України

Кабінет Міністрів України призначив Владислава Машкіна Головою Національної соціальної сервісної служби України. Відповідне розпорядження № 1290-р від 21 жовтня 2020 р. підписав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінсоцполітики проводить онлайн-навчання протидії домашньому насильству".

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Як зазначається, Національна соціальна сервісна служба України – новий центральний орган виконавчої влади, покликаний забезпечити безперервність у реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей в умовах завершального етапу територіально-адміністративної реформи. Рішення про утворення Нацсоцслужби було ухвалено Урядом 26 серпня.

Зокрема, Національна соціальна сервісна служба України здійснюватиме три основних функції. Перша – це реалізація політики, соціального захисту населення і захисту прав дітей. Друга – здійснення державного контролю під час надання соціальної підтримки та захисту прав дітей. І третя – це методичне забезпечення та координація дій органів влади і органів місцевого самоврядування щодо забезпечення прав дітей, проведення соціальної роботи, надання базових соціальних послуг і соціальної підтримки відповідно до потреб жителів територіальних громад.

Передбачається, що апарат служби налічуватиме 120 осіб. Їх буде переведено з центрального апарату Мінсоцполітики, адже з початком повноцінної роботи Нацсоцслужби у Мінсоцполітики залишаться лише функції формування державної політики у сфері соціального захисту населення.

Також буде утворено 25 регіональних органів у обласних центрах і місті Києві. А з подальшим розвитком реформи адміністративного устрою будуть утворюватися територіальні підрозділи і на субрегіональному (районному) рівні.

Нагадаємо, Кабмін удосконалює механізм забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати