28 липня 2021, 13:55

ПриватБанк продав через OPENMARKET предмет іпотеки на правах іпотекодержателя

Пресслужба Міністерства юстиції

АТ ПриватБанк реалізував на електронному аукціоні OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції) предмет іпотеки — сім земельних ділянок в м. Дніпро на загальну суму 8 826 900 грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє пресслужба Мін'юсту.

Реалізовані земельні ділянки знаходяться у центрі міста Дніпро (вул. Колодязна та узвіз Урицького) і мають загальну площу  0,4162 га.

Закон України «Про іпотеку» одним із способів звернення стягнення на предмет іпотеки визначає позасудове врегулювання, зокрема право іпотекодержателя здійснювати продаж предмета іпотеки від власного імені будь-якій особі-покупцю (з дотриманням правил передбачених статтею 38 Закону України «Про іпотеку»).

«ПриватБанком спільно з ДП «СЕТАМ» реалізований механізм продажу майна, яке виступає забезпеченням зобов’язань боржників, на електронному аукціоні OpenMarket без проведення претензійно-позовної роботи. Отриманий результат засвідчив ефективність та перспективність такого способу реалізації», — зазначили в прес-службі ПриватБанку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати