03 липня 2020, 11:26

У МОЗ створили медичну раду, яка консультуватиме щодо змін у системі охорони здоров’я

Прес-служба МОЗ

02 липня при Міністерстві охорони здоров’я України було створено Медичну раду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Громадян хочуть штрафувати за відсутність маски в громадському місці".

Про це заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степановповідомляє прес-служба МОЗ.

"Вчора була створена Медична Рада при Міністерстві охорони здоров’я. До її складу увійшли провідні фахівці нашої країни. Вона складається зі спеціалістів у сфері інфекційних захворювань,  кардіології, онкології, сімейної медицини. До її складу ввійшли, в тому числі, головні лікарі лікарень різного рівня: обласних та районних", - наголосив Максим Степанов. 

Зокрема, мета і головна функція Медичної ради - консультування з приводу впровадження змін у медичну систему України, використання медичних технологій, та організації наукових досліджень. Завданнями медичної ради є розробка та внесення пропозицій Міністру охорони здоров’я щодо реформування системи охорони здоров’я, надання пропозицій щодо визначення пріоритетів стосовно міжнародної технічної допомоги, бенефіціаром якої визначено МОЗ. "Будь які нововведення треба робити, враховуючи думку наших спеціалістів. Це люди, які бережуть наше здоров’я і борються за наші життя. З ними треба консультуватися, яким чином вносити зміни в медицину", - резюмував Максим Степанов.

Нагадаємо, МОЗ здійснить дофінансування медичних закладів України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати