24 листопада 2020, 11:14

При Дніпропетровській ОДА створять науково-економічну раду

Урядовий портал

При Дніпропетровській облдержадміністрації планують створити науково-економічну раду. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент підписав закон про вихід України з Договору про узгоджену монопольну політику між державами - членами СНД".

Про це повідомив очільник регіону Олександр Бондаренкозазначає Урядовий портал.

"Нині Дніпропетровщина виробляє понад 10% ВВП України. Але область має потужний потенціал для подальшого розвитку. Аби розробити ефективну модель зростання регіональної економіки, вирішили залучити досвід провідних наукових установ регіону. З цією метою створюємо при облдержадміністрації науково-економічну раду. Сподіваємось, що вчені запропонують конкретні обгрунтовані проекти, які зможемо впроваджувати на Дніпропетровщині", – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

До ради увійдуть представники облдержадміністрації, наукових установ та закладів вищої освіти регіону.

"Окрім промисловості та енергетики маємо взяти до уваги, зокрема, такі перспективні точки економічного зростання, як ІТ, безвідходні та біотехнології, створення мережі розподільчих центрів та логістичних складів. Та системно і цілеспрямовано працювати за цими сегментами", – запропонував доцент кафедри економіки та підприємництва ім. Т.Г. Беня Національної металургійної академії України, кандидат економічних наук Андрій Педько.

Найближчим часом мають затвердити склад та організаційну структуру дорадчого органу. 

Нагадаємо, Мінфін затвердив нормативну базу для атестації та безперервного навчання аудиторів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати