26 серпня 2015, 10:53

Президент відзначив державними нагородами представників судової влади до Дня незалежності

Судова влада України

За значний особистий внесок у державне будівництво, консолідацію українського суспільства, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, активну громадську діяльність, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм Указом Президента України №491/2015 почесне звання "Заслужений юрист України" присвоєно:


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 КОЦИРІЙ Наталії Володимирівні — начальникові територіального управління Державної судової адміністрації України в Волинській області;

ШЕВЧЕНКУ Олександру Михайловичу — заступникові керівника апарату Вищого адміністративного суду України.

Також за вагомий внесок у забезпеченні розвитку судової системи, плідну працю та високий професіоналізм Почесними грамотами Кабінету міністрів України з нагоди Дня незалежності України нагороджено:

МЕЛЬНІКОВУ Марію Олександрівну – начальника управління забезпечення діяльності керівництва Державної судової адміністрації України

БАРАБАЩУК Тетяну Григорівну – заступника начальника територіального управління Державної судової адміністрації України в Житомирській області.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати