27 жовтня 2021, 17:13

Президент відповів на петицію про заборону гастролей артистів із Російської Федерації

Електронну петицію № 22/123500-еп "Повна заборона концертної діяльності артистів з країни-агресора – Росії до повернення Криму в склад України та відновлення контролю Україною над своїми східними кордонами", оприлюднено на вебсайті Офіційного інтернет-представництва Президента України 21.09.2021 громадянином І.В.Кондратюком.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Президент відповів, що направив петицію Прем’єр-міністрові України Д.Шмигалю, Секретарю РНБО О.Данілову та Голові СБУ І.Баканову з проханням опрацювати внесені пропозиції та проаналізувати стан дотримання вимог відповідного законодавства. Також Президент доручив удосконалити систему організації та проведення гастролей громадян країни-агресора та посилити відповідальність за порушення Закону Про гастрольні заходи в Україні.

Також Президент нагадав, що Мінікульт складає Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернень РНБО, СБУ та Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати