23 липня 2015, 11:01

Президент представив нового голову Луганської ОДА Георгія Туку

Прес-служба Президента України

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Луганської області представив активу області нового голову Луганської обласної державної адміністрації Георгія Туку, повідомляє прес-служба Глави Держави.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Президент поставив завдання перед новим керівником області: «Разом з народом і громадою продемонструвати – ми інші, ми вміємо боротися і перемагати». «Георгій, ти маєш повну підтримку Президента», – заявив Петро Порошенко.

Глава держави прямо перед активом області підписав відповідний Указ. «Нова людина, з бездоганною репутацією, з нетерпимістю до корупції, з новим мисленням, із сучасними нестандартними рішеннями, із Україною в серці», – представив Георгія Туку Президент.

Глава держави високо оцінив роботу попереднього керівника області Генадія Москаля. «Він продемонстрував, що значить справжній український керівник. Він був не просто главою ОДА, і не просто керівником військово-цивільної адміністрації. Москаль став справжнім лідером всіх проукраїнських сил регіону», - зазначив П. Порошенко. «Тепер він за тисячу з гаком кілометрів має вирішити інші питання, від яких залежить безпека України, її майбутнє», – прокоментував Президент призначення Г.Москаля головою Закарпатської обласної державної адміністрації, назвавши його головним завданням зараз очищення Закарпаття від клановості, контрабанди та корупції.

Президент назвав головним внутрішнім ворогом зараз корупцію та відзначив, що щодня набувають розголосу резонансні антикорупційні справи, яких раніше не було. «Це не значить, що корупції стало більше. Просто її припинили замовчувати, її стали викривати, проти неї почали боротися, принаймні на центральному рівні. Вірю, не за горами той час, коли корупціонерів не лише викриватимуть, але й засуджуватимуть на цілком заслужені терміни», – заявив Петро Порошенко.

Президент нагадав, що новий очільник Луганської області – один з найавторитетніших волонтерів країни. «Вони є улюбленцями наших військових частин. Про них знають всі, від старого до малого. Вони наша слава і гордість», – зазначив Президент. Організація «Народний тил» під керівництвом Г.Туки забезпечувала військових всім необхідним: від одягу, камуфляжу, касок, бронежилетів та індивідуальних аптечок до пічок–«буржуйок», коліматорних та оптичних прицілів, тепловізорів, автомобілів-позашляховиків та обладнаних реанімобілів.

Президент зазначив, що першим завданням для нового керівника Луганщини має стати у співпраці з СБУ та іншими правоохоронними відомствами боротьба з корупцією при видачі перепусток і перетині пунктів пропуску. «Припинити потік нелегальних поставок товарів на окуповані території, особливо підакцизних, торгівля якими збагачує проросійських бандитів», – поставив задачу Глава держави.

За словами Президента, громадськість регіону схвально сприйняла ініціативу влади щодо створення логістичних центрів на лінії розмежування, де будуть продаватися соціальні товари та ліки за українськими цінами. «Це один із дієвих способів подбати про долю тих наших співвітчизників, які є заручниками агресора та бойовиків», – зазначив Президент, додавши, що потрібно прискорити реалізацію цього проекту.

Глава держави звернув увагу на необхідність підтримки вимушених переселенців. «200 тисяч переміщених осіб, які зареєстровані на підконтрольній нам частині Луганщини, – це свого роду геополітичний вибір, здійснений шляхом голосування ногами. Тікають не від нас до окупантів, а від них до нас», – підкреслив Петро Порошенко.

За словами Глави держави, війна завдала колосальних збитків економіці регіону. На Луганщині обсяги промислового виробництва у січні-червні 2015 року порівняно з січнем-червнем 2014 року скоротилися на 86%. Президент зазначив, що за його ініціативи Уряд виділив на відновлення інфраструктури та житлових будинків на Луганщині 150 млн гривень. До 1 вересня в області має бути відновлено 26 об’єктів освіти, зруйнованих внаслідок бойових дій у Станично-Луганському, Попаснянському та Новоайдарському районах. «Це має бути символом першочерговості і пріоритетності проблем Луганщини для мене, як для Президента, і для української влади, яку буде уособлювати Георгій Тука», – наголосив Петро Порошенко.

Взявши слово, новий голова Луганської обласної держадміністрації Георгій Тука сказав: «Ні підтримка Адміністрації Президента, ні моя енергія не варті нічого, якщо не буде вашої власної волі і долі. Я сподіваюсь, що найближчим часом з вашою допомогою я зруйную уявлення про те, що лише добрий цар, призначений на губернаторство, здатний щось змінювати в краї. Я думаю, що луганчани мають зрозуміти: жити з копанками – соромно. Це позаминулий вік. У той же час, коли відомі вам люди, перетворюючи вас на рабів, живуть навіть не у нашій країні, їх діти вчаться за кордоном, а ваші чоловіки, доживаючи до 40-45 років, гинуть у копанках. Я переконаний, що нам вдасться зламати це кризове явище, і ми повернемо славу Луганщини. За одну добу отримав 3 інвестиційні проекти, бо люди вірять у мене безпосередньо, вірять у майбутнє нашої країни. Я доведу вам власним прикладом, що можна керувати краєм, не збагачуючись, не крадучи і таким чином збагачуючи мешканців цієї землі. Я сподіваюся на вашу підтримку».

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати