27 лютого 2024, 12:30

Президент підписав закон щодо спрощення порядку зміни цільового призначення земельних ділянок: деталі

Пресслужба Апарату Верховної Ради України

26 лютого 2024 року Президент України підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку зміни цільового призначення земельних ділянок для залучення інвестицій з метою швидкої відбудови України" (№3563-ІХ), прийнятий ВРУ 6 лютого 2024 року. Про це повідомила пресслужба Апарату ВРУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Нормативно-правову базу НБУ адаптовано до вимог нових законів: деталі".

Як зазначається, закон спростив порядок встановлення та зміни цільового призначення земельних ділянок (крім земель, віднесених до категорій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, земель історико-культурного призначення, земель водного фонду, рекреаційного, оздоровчого, лісогосподарського призначення) на території за межами населених пунктів, стосовно якої відсутня містобудівна документація, для розміщення об’єктів промисловості та енергетики, у період дії воєнного стану в Україні та протягом 5 років із дня його припинення.

Також законом визначено, що Кабінетом Міністрів України має бути створений реєстр територій забруднених/імовірно забруднених вибухонебезпечними предметами для збирання, накопичення, обліку, обробки, зберігання та захисту відомостей про землі, забруднені вибухонебезпечними предметами або непридатні для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати