31 березня 2022, 13:06

Представництво Ario Law Firm – тепер у Польщі

Ario Law Firm

Ario Law Firm відкриває представництво у Варшаві. Основні напрямки роботи: допомога в адаптації у новій країні бізнесу та громадянам, які були вимушені покинути Україну через війну з РФ; розв’язання юридичних питань на території України тих громадян, які наразі вимушені перебувати у Польщі; допомога українцям у фіксації злочинів країни-агресора РФ з метою подальшого відшкодування шкоди.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Новий офіс прийматиме клієнтів за адресою Grzybowska, 62 в офісному просторі  WeWork на першому поверсі. Записатися на прийом можна за попереднім дзвінком за номером +48 783 816 822 або на email office@ario.law.

«Польща дала прихисток мільйонам українців, які були вимушені покинути свої домівки через війну з Росією. Частина команди Ario Law Firm також тимчасово перебралася туди. І тому наші колеги-юристки не зі слів знають, з якими труднощами можуть стикнутися  співвітчизники, опинившись в чужій країні. Вони готові допомагати та розв’язувати їх юридичні проблеми. Окрім того, ми продовжуємо працювати в тих практиках, які є стандартними для Ario Law Firm,  та надаватимемо юридичну допомогу українським громадянам з питань, що накопичилися з «довоєнних часів». Наразі наша команда працює по всій Україні, у т.ч. і у регіонах, де ведуться бойові дії», – розповів партнер Ario Law Firm Євген Грушовець.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати